Helge Gunnar Garnes Nesse
Styremedlem / Ansvarlig Økonomi
Mob: 476 33 777
helgegunnar@gmail.com
 Magne Anfindsen
Leder
Mob:406 36 850
magne.anfindsen@no.abb.com
 Olga Marie Torsvik
Styremedlem / Ansvarlig Hus
Mob: 481 31 751
omtorsvik@hotmail.com
Gry Solvang
Styremedlem
Mob: 402 44 081
gry@lyse.net
Eldar Melbøe Kyllesø
Styremedlem / EL ansvarlig anlegg
Mob: 454 11 131
eldar.kylles@gmail.com
Sveinung Boga
Styremedlem / kontakt person for 4-10år gruppen
Mob: 400 08 906
sveinbog@gmail.com
Egil Sporaland
Styremedlem / Bygg
egil@sporaland.no
Mob: 941 98 191
Asgeir Hetland
Styremedlem
asgeir.hetland@hotmail.no
Mob: 948 68 003
May lillian Osaland Ramski
Styremedlem /Løpsansvarlig eksterne løp, Norge
may.osaland@lyse.net
Mob: 918 31 038
Ken Meland
Nestleder / Sportslig leder og løps ansvarlig egne løp
kenmeland@icloud.com
Mob: 413 75 907