Helge Gunnar Garnes Nesse
Leder
Mob: 476 33 777
helgegunnar@gmail.com
 Magne Anfindsen
Nestleder / Sponsor / Web
Mob:406 36 850
magne.anfindsen@no.abb.com
 Nina Bentsen Salthe
Styremedlem / Løpsansvarlig egne løp
Mob: 957 67 106
nina.salthe@lyse.net
Gry Solvang
Styremedlem
Mob: 402 44 081
gry@lyse.net
Eldar Melbøe Kyllesø
Styremedlem / EL ansvarlig anlegg
Mob: 454 11 131
eldar.kylles@gmail.com
Frank Sundstøl
Styremedlem/ Sponsor
Mob: 405 52 080
Sundstol@lyse.net
Egil Sporaland
Sekretær
egil@sporaland.no
Mob: 941 98 191
Asle Midthun
Styremedlem
asle.midttun@polygongroup.com
Mob: 93 45 66 95
May lillian Osaland Ramski
Løpsansvarlig eksterne løp, Norge
may.osaland@lyse.net
Mob: 918 31 038
Ken Meland
Sportslig leder / løps ansvarlig internasjonale løp
kenmeland@icloud.com
Mob: 413 75 907
Odd-Terje Kvål
Førstehjelps ansvarlig / Klubbhus ansvarlig
Odd-terje.kvaal@gk.no
Mob: 932 33 582